ՀՀ պաշտպանության նախարարն այցելել է կենտրոնական կլինիկական զինվորական հոսպիտալ
12 Ապրիլի, 2021 17:08Ապրիլի 12-ին ՀՀ պաշտպանության նախարար Վաղարշակ Հարությունյանն այցելել է ՀՀ ՊՆ կենտրոնական կլինիկական զինվորական հոսպիտալ։
Պաշտպանական գերատեսչության ղեկավարը հետաքրքրվել 2020թ. սեպտեմբերի 27-ին սանձազերծված պատերազմին մասնակցած և տարբեր աստիճանի վնասվածքներ ստացած ժամկետային զինծառայողների առողջական վիճակով, մաղթել շուտափույթ ապաքինում:
Վաղարշակ Հարությունյանը շնորհակալություն է հայտնել հոսպիտալում բուժվող զինծառայողներին պատերազմական գործողությունների ընթացքում ցուցաբերած արիության և կատարած սխրանքների համար, հանձնել գերատեսչական մեդալներ և պատվոգրեր:

12 April, 2021 17:08On April 12, RA Minister of Defence Vagharshak Harutyunyan visited the Central Clinical Military Hospital of the RA Ministry of Defense.
The head of the defence department inquired about the state of health of the servicemen who took part in the war unleashed on September 27, 2020, and received various injuries, and wished them a speedy recovery.
Vagharshak Harutyunyan thanked the servicemen being treated at the hospital for their bravery and accomplished feats, handed over departmental medals and certificates.