Սուրեն Պապիկյանը ՊՆ վարչական համալիրում ընդունել է Իրակլի Չիկովանիին
12 Հուլիսի, 2024 14:35Հուլիսի 12-ին ՀՀ պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը ՊՆ վարչական համալիրում ընդունել է պաշտոնական այցով Հայաստան ժամանած Վրաստանի պաշտպանության նախարար Իրակլի Չիկովանիին:
ՊՆ վարչական համալիրում տեղի է ունեցել Վրաստանի պաշտպանության նախարար Իրակլի Չիկովանիի դիմավորման հանդիսավոր արարողությունը՝ պատվո պահակախմբի և զինվորական նվագախմբի մասնակցությամբ։ Հնչել են Հայաստանի Հանրապետության և Վրաստանի պետական օրհներգերը:

Сурен Папикян в административном комплексе министерства обороны принял Ираклия Чиковани
12 Июля, 2024 14:3512 июля министр обороны РА Сурен Папикян в административном комплексе министерства обороны принял министра обороны Грузии Ираклия Чиковани, прибывшего в Армению с официальным визитом.
В административном комплексе МО состоялась торжественная церемония встречи министра обороны Грузии Ираклия Чиковани с участием почетного караула и военного оркестра. Прозвучали государственные гимны Республики Армения и Грузии.