Պաշտպանության նախարարն այցելել է «Ջոն Կոկերիլ» ընկերության կենտրոնական գրասենյակ
28 Մայիսի, 2024 18:20Բելգիայի Թագավորություն կատարած աշխատանքային այցի շրջանակում պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանն այցելել է «Ջոն Կոկերիլ» ընկերության կենտրոնական գրասենյակ:
Ընկերության արտադրության գծով գործադիր տնօրեն Թիերի Ռենաուդինի հետ հանդիպման ընթացքում Սուրեն Պապիկյանին ներկայացրել են ընկերության արտադրանքը և հեռանկարային նախագծերը:
Երկուստեք պայմանավորվածություն է ձեռք բերվել՝ հետագա համագործակցության հնարավորությունների շուրջ քննարկումները շարունակելու վերաբերյալ:

Minister of Defence visited the headquarters of the "John Cockerill" company
28 May, 2024 18:20In the framework of his working visit to the Kingdom of Belgium, Minister of Defence Suren Papikyan visited the headquarters of the "John Cockerill" company.
During the meeting with the company's Chief Executive Officer, Thierry Renaudin, Minister Papikyan was briefed on the company's products and future projects.
An agreement was reached by both parties to continue discussions on the possibilities of further cooperation.