ՀՀ ԶՈՒ ներկայացուցիչները մասնակցում են «Որոնում-2017» զորավարժության կազմակերպման շտաբային բանակցություններին
15 Մայիսի, 2017 18:34
ՀԱՊԿ-ի հավաքական անվտանգության ղեկավարման մարմինների և կազմավորումների ուժերի ու միջոցների օպերատիվ և մարտական պատրաստության համատեղ միջոցառումների 2017թ. պլանի համաձայն` ՀՀ զինված ուժերի ներկայացուցիչները մայիսի 15-16-ը Դոնի Ռոստովում մասնակցում են ընթացիկ տարում ՌԴ-ում և ՀՀ-ում կայանալիք ՀԱՊԿ անդամ պետությունների զինված ուժերի հետախուզության ուժերի և միջոցների «Որոնում-2017» համատեղ զորավարժության կազմակերպման և անցկացման հարցերով երկրորդ շտաբային բանակցություններին:

A delegation from the Armed Forces of the Republic of Armenia is participating in the negotiations concerning the organization of the “Search - 2017” military exercises
15 May, 2017 18:34
From May 15th to 16th, in accordance with the 2017 event plan of the CSTO collective security management bodies and structures, representatives of the Armed Forces of the Republic of Armenia will participate in negotiations concerning the organization of the “Search - 2017” military exercises, which are to take place in the Russian Federation and the Republic of Armenia.