Խորհրդակցություն` նվիրված թիկունքային ապահովման հարցերին
ՀՀ ՊՆ վարչական համալիրի նիստերի դահլիճում հուլիսի 26-ին անցկացվել է խորհրդակցություն` նվիրված զինված ուժերի թիկունքային ապահովման խնդիրներին:
Բանակային զորամիավորումների և զորամասերի հրամանատարների՝ թիկունքի գծով տեղակալների մասնակցությամբ անցկացված խորհրդակցությունը վարել է ՀՀ ԶՈՒ գլխավոր շտաբի պետի առաջին տեղակալ, գեներալ-լեյտենանտ Էնրիկո Ապրիամովը:
Խորհրդակցության ընթացքում զորամասերի հրամանատարների թիկունքի գծով տեղակալները հանդես են եկել հաշվետու զեկույցներով և ներկայացրել են առաջարկություններ թիկունքային ապահովման հետ կապված հարցերի բարելավման ուղղությամբ:

Consultation Regarding Issues Concerning Logistics
A consultation concerning logistics provision for the Armed Forces of the Republic of Armenia took place at the consultation hall of the administrative complex of the Ministry of Defense of the Republic of Armenia
The consultation, which saw participation from commanders of military units and bases and deputies in the sphere of logistics provisions, were led by First Deputy Chief of the General Staff of the Armed Forces of the Republic of Armenia, Lieutenant-General Enriko Apriamov.
During the consultation, deputy commanders of military bases in the sphere of logistical provisions made reports and presented proposals for the improvement of logistical provisions.